بیش از 30 سال سابقه و پیشرو در صنعت ایمنی

سابقه فعالیت تولیدی در این شرکت به سال 1367 بر می گردد ؛پس از تشریفات ثبتی ، این واحد تولیدی در سال 1375 با عنوان " آریاک الکتریک تهران " به ثبت رسید . در راستای استقبال خریداران از محصولات تولیدی و توسعه فعالیت ، در سال 1395 کارخانه ای با وسعتی در حدود 2000 متر مربع واقع در استان تهران - شهرک صنعتی نصیرآباد تجهیز نمودیم که با حضور مدیریت وقت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران، مدیران محترم شرکت شهرکهای صنعتی و تنی چند از مقامات ارشد اداری استان تهران و شهرستان رباط كريم افتتاح گرديد.

ما چه میکنیم ؟

ما در شرکت آریاک مشغول به طراحی ، ساخت ، تامین تجهیزات ، مشاوره و اجرای سیستم های کشف و اعلام حریق ، منطبق با استاندارهای ملی و بین المللی می باشیم . به ویژه در آزمایــشگاه آریـاک الکتریک تهران،که به منظور پـژوهش و ارتقاء سطح دانش و نوآوری در طراحی محصولات تجهیز و راه اندازی گردیده است ، در حال ارائه خدمات آزمون به تولید کنندگان داخلی، ادارات کل استاندارد کشور، و سایر متقاضیان هستیم. نصب محصولات سیستم های کشف و اعلام حریق شرکت آریاک در بیش از هزاران پروژه مسکونی و تجاری اعم از کارخانجات ، انبارها ، بیمارستانها ، دانشگاه ها و مدارس و ... و همچنین صادرات محصولات تولیدی به برخی از کشورهای همسایه از افتخارات مدیران شرکت آریاک الکتریک تهران می باشد.

برخی موفقیت های دیگر

اخذ پروانه کاربرد علامت استاندارد ، برای محصولات تولیدی // اخذ گواهینامه تایید صلاحیت آزمایشگاه همکار ، اداره کل استاندارد استان تهران // اخذ پروانه تحقیق و توسعه ، از وزارت صنعت،معدن و تجارت // حضور در وندور لیست سازمان های آتش نشانی و خدمات ایمنی // اخذ تندیس رعایت حقوق مصرف کنندگان استان تهران // اخذ گواهینامه مدیریت کیفیت ISO 9001:2015 از موسسه بین المللی TCS // اخذ گواهینامه ISO 22301:2019 از موسسه بین المللی TCS // اخذ گواهینامه تایید صلاحیت آزمایشگاه آریاک الکتریک ، از مرکز ملی تایید صلاحیت ایران NACI //

بالا
از من بپرسید...
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم