آریاک الکتریک

English Thursday 7 July 2022
صفحه اصلی>درباره ما
درباره ما

   

شرکت آریاک الکتریک تهران با بیش از 30 سال سابقه در زمینه طراحی ، ساخت ، تامین تجهیزات ، مشاوره و اجرای سیستم های اعلام حریق  با انجام بیش از هزاران پروژه در کل ایران فعالیت می نماید. محصولات تولیدی علاوه بر تامین نیاز پروژه های انبوه سازی کشور ، کارخانجات و انبارها ، بیمارستانها و ... به برخی از کشورهای همسایه نیز عرضه می گردد.

کارخانه شرکت آریاک با وسعتی در حدود 2000 متر مربع واقع در استان تهران - شهرک صنعتی نصیرآباد، در دهه مباركه فجر سال 1395 و با حضور مدیریت وقت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران، مدیران محترم شرکت شهرکهای صنعتی و مقامات ارشد اداری استان تهران و شهرستان رباط كريم افتتاح گرديد.

همکاری با مهندسین مجرب، طراحی دقیق با فن آوری به روز و مطابق با استانداردهای تخصصی معتبر ملی و اروپایی، بهره گیری از آزمایشگاه تخصصی و مجهز اعلام حريق، در راستاي جلب رضایت و ارائه خدمات هر چه بهتر به مشتریان محترم می باشد.

با توجه به اخذ گواهینامه تایید صلاحیت آزمایشگاه از سازمان استاندارد ایران، ارائه خدمات آزمایشگاهی تخصصی سیستم های اعلام حریق به تولید کنندگان داخلی، گمرکات کشور، ادارات كل استاندارد، سازمان‌های آتش نشانی و خدمات ایمنی، مراکز آموزش عالی و سایر اشخاص حقیقی و حقوقی متقاضی، از دیگر خدمات این شرکت به عنوان آزمایشگاه مرجع می‌باشد.

این شرکت موفق به اخذ گواهی استاندارد محصولات از موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران در سال 1388  گردیده است.

محصولات تولیدی این شرکت طی ممیزی که با حضور  کارشناسان آتش نشانی تهران و به سرپرستی جناب اقای مهندس قدیری، معاونت  محترم پیشگیری و حفاظت از حریق سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران به همراه کارشناسان سازمان ملی استاندارد و اداره کل استاندارد استان تهران  با موفقیت بعمل آمد، در لیست محصولات اعلام حریق مورد تایید آتش نشانی تهران ثبت گردید.

دریافت متوالي لوح و تندیس پنجمین و ششمين دوره همایش رعایت حقوق مصرف کنندگان استان تهران، انتخاب بعنوان واحد نمونه صنعتي استان تهران در سه دوره متوالي، دريافت متوالي لوح و تنديس اولين و دومين دوره جشنواره حاتم (حمايت از توليد ملي)، دريافت لوح چهارمين اجلاس نشان عالي مدير سال،  اخذ لوح و تندیس پانزدهمین جشنواره تولید ملی-افتخار ملی، اخذ تندیس اجلاس یکصد برند برتر و ارزش آفرین و ...  از  جمله افتخارات این شرکت می‌باشد.

تمامی محصولات این شرکت (كه تأييديه نصب داشته باشند) تحت پوشش بیمه البرز برای جبران خسارت احتمالی مصرف کنندگان محترم می‌باشند.

طراحی و تولید محصولات مطابق با استانداردهای جهانی و توسعه سهم صادراتی در مسیر پیوستن به تجارت جهانی از اهداف و رویکردهای مدیریت شركت آریاک الکتریک تهران به شمار می‌رود .


 تيزر تبلیغاتی آریاک